HR AND SALES KONZULTANT

Neaktivní nabídka

25000 - 60000 Kč

Chceš práci, která bude rozmanitá a narazíš u ní na spoustu zajímavých lidí? Rád/a by sis vydělal/a pěkné peníze, ale nechceš čekat několik let, než nasbíráš praxi? Nebo chceš změnit směr kariéry a HR tě vždy lákalo? Tak pracuj u nás!!! Zašli mi svůj životopis a zkus štěstí na pozici: HR AND SALES KONZULTANT (25 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání kandidátů na různé pozice
  • Využívání různých sociálních sítí a databází
  • Aktivní oslovování
  • Vydávání inzerce, selekce kandidátů
  • Komunikace s klienty, domlouvání pohovorů
  • Komunikace s přidělenými společnostmi
  • Akvizice nových zákazníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokud máš drive, tak praxi nepožadujeme
  • Odvahu telefonovat ( nejsme callcentrum, ale telefon k práci denně používáme)
  • Chuť pracovat, vydělat si pěkné peníze a něco si dokázat
  • Aktivního řidiče

Co nabízíme?

  • Práci v moderních kancelářích v centru Brna
  • Systém zaškolení (vše vás naučíme)
  • Možnost kariérního růstu
  • K fixní mzdě flexibilní složku (strop není omezen)
  • Firemní notebook i telefon i k soukromému užití
  • Stravenky, příspěvky na penzijní pojištění
  • Různé soutěže a firemní akce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office po zaučení
  • Dog friendly office
  • A pokud si splníš všechny pracovní povinnosti, tak můžeš mít PÁTKY VOLNÉ

  • Místo výkonu práce: Brno, Orlí ulice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.