MANAŽER PRODEJE SYSTÉMU HELIOS

Baví Vás kontakt s lidmi a zákazníky obecně? Hledáte práci, která dává smysl? Chcete mít na starost zavedený a fungující produkt a baví Vás svět IT? Pak hledáme právě Vás! MANAŽER PRODEJE SYSTÉMU HELIOS

Pracovní náplň

  • vytváření obchodní strategie pro prodej informačního systému HELIOS
  • vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí
  • příprava nabíédek,prezentací,účast na veletrzích
  • úzká spolupráce s podpůrnými týmy

Co požadujeme?

  • obchodní dovednosti a zkušenosti
  • analytické myšlení
  • výborné prezentační dovednosti
  • orientaci v oblasti IT

Co nabízíme?

  • zavedený a lety ozkoušený oprodukt
  • zázemí silné SW společnosti
  • neformální firemní kulturu
  • zajímavý mix benefitů

  • místo výkonu práce: Praha, Brno nebo Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.