SENIOR LOGISTIK + PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Hledáte různorodou práci propojující oblast plánování výroby a logistiky? Mluvíte dobře anglicky a rádi byste nastartovali kariéru v prestižní mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost, hledá novou vůdčí osobnost pro posílení svého týmu logistiků na pozici: SENIOR LOGISTIK + PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plánování výroby a řízení zásob
  • řešení úprav plánu výroby a provádění změn objednávek
  • zajištění sladění plánu výroby a nákupu materiálu
  • koordinace komunikace se zákazníky a dodavateli
  • dohled nad prací přiděleného týmu
  • zastupování manažera logistiky a plánování výroby

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru či logistiky
  • prokazatelná zkušenost s plánováním výroby a logistikou
  • AJ na pokročilé komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost MS Office a ERP systému
  • vůdčí a organizační schopnosti, analytické myšlení, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • práci v prosperující mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost realizovat své nápady, měnit a zavádět nové procesy
  • vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • odpovídající platové podmínky
  • lokalita pracoviště: okres Přerov