TECHNOLOG S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáme posilu do našeho týmu technologů. Jestliže máš s tou pozicí alespoň malou zkušenosti, čti dál! Třeba hledáme právě tebe! Stabilní nadnárodní strojírenská společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost na pozici: TECHNOLOG S ANGLIČTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řešení technologických a kvalitativních problémů
  • tvorba a aktualizace technologických postupů
  • podílení se na interních technických projektech
  • aktivní spolupráce s oddělením nákupu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, ideálně elektrotechnické vzdělání
  • alespoň 1 rok praxe na pozici technolog
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • lukrativní start kariéry v mezinárodní firmě
  • finanční odměnu v rámci 13. platu
  • pružnou pracovní dobu včetně home office
  • 5 týdnů dovolené a navíc 3 dny sick days
  • jazykové a odborně technické kurzy
  • zajištěné dotované závodní stravování

  • místo výkonu práce: Meziříčsko