MONTÉR DO VÝROBY ROZVADĚČŮ okr. Kolín

mzdové ohodnocení

Kolín

Jste absolventem elektrotechnické školy nebo již máte praxi ve výrobě rozvaděčů? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Kolína s možností kariérního postupu? Nevadí Vám práce na 2 směny? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis! Společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a dopravní telematiky hledá parťáka na pozici: MONTÉR DO VÝROBY ROZVADĚČŮ okr. Kolín

Pracovní náplň

  • Výroba rozvaděčů dle technické dokumentace
  • Kontrola kvality
  • Testování funkčnosti vyrobených produktů
  • Práce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ v oblasti elektrotechniky
  • Vyhláška 50/1978 sb., § 5, §6 výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi ve výrobě výhodou

Co nabízíme?

  • Uplatnění pro absolventy
  • Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
  • Finanční podporu vzdělání
  • Možnost kariérního postupu

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Lokalita: Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!