ZÁSTUPCE/KYNĚ MISTRA V ÚSEKU KVALITY(30-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Máte zkušenost s vedením týmu, umíte si dobře zorganizovat práci a máte praxi ve výrobě nebo v kvalitě? Chcete mít rozmanitou práci s možností kariérního růstu? Pokud ANO tak hledáme právě vás na pozici ZÁSTUPCE/KYNĚ MISTRA V ÚSEKU KVALITY.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora a zastupování vedoucího směny
  • spoluzodpovědnost za kvalitu a plnění výrobního plánu
  • vedení základní administrativy
  • školení nových kolegů a kolegyň

Co požadujeme?

  • minimálně odborné vyučení bez maturity
  • zkušenost s vedením týmu a schopnost samostatného rozhodování
  • základní znalost práce s PC
  • praxe v průmyslové výrobě
  • zodpovědnost, spolehlivost a proaktivitu

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek
  • 25 dnů dovolené
  • pravidelné roční navyšování mzdy
  • 2x ročně finanční bonus
  • kariérní růst
  • možnost dalšího vzdělávání a jazykové kurzy
  • možnost svozu z Plzně a okolí
  • dotované závodní stravování a další benefitní výhody

  • místo výkonu práce: Plzeň-město