DISPONENT LOGISTIKY

mzdové ohodnocení

Teplice

Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického směru? Máte zkušenosti v logistice, umíte komunikovat se zákazníky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: DISPONENT LOGISTIKY

Pracovní náplň

  • Zajištění a organizování dopravy zboží
  • Vyřizování faktur, objednávek
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci
  • Tvorba dokumentace související s přepravou

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici logistika ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • ŘP skupiny B
  • MS Office (Excel - pokročilá úroveň)

Co nabízíme?

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příležitost profesního a odborného růstu
  • Zázemí stabilní zahraniční firmy

  • Místo výkonu práce: Teplice