ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB Liberec (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte SŠ/VŠ stavebního zaměření a zkušenosti v rozpočtování? Jste pečlivá, samostatná a zodpovědná osoba? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Významná stavební společnosti hledá posilu do svého týmu na pozici: ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB Liberec (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kompletní příprava nabídkových rozpočtů
  • příprava kalkulací k zadaným projektům
  • výběr dodavatelů a subdodavatelů
  • kontrola průběhu staveb, vyhodnocování výsledků
  • úprava rozpočtů v průběhu stavby dle vzniklých změn

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního zaměření
  • praxi v rozpočtování
  • znalost MS Office, AutoCad
  • řidičský průkaz skupiny B
  • organizační a komunikační schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • osobní ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy
  • podpora při získání a udržení autorizace
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!