MANAŽER ÚDRŽBY

mzdové ohodnocení

Most

Máte strojírenské vzdělání, zkušenosti s vedením oddělení údržby a jste schopný aktivně komunikovat anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Mezinárodní výrobní společnost s progresivním růstem na trhu hledá nového kolegu na pozici: MANAŽER ÚDRŽBY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za udržování dobrého technického stavu strojního zařízení
  • plánování preventivní údržby strojů, opravy a programování strojů
  • vedení týmu podřízených, dohled nad dodržováním BOZP
  • zodpovědnost za dodržování čistoty a pořádku na pracovišti

Co požadujeme?

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti na podobné pozici minimálně 5 let
  • zkušenost s tvorbou plánů oprav strojů a zařízení
  • praxe v oblasti řízení výroby
  • schopnost zastávat vedoucí pozici

Co nabízíme?

  • zajímavé platové ohodnocení
  • být součástí úspěšné mezinárodní společnosti
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • zaměstnanecké benefity

  • lokalita: Žatec