MACHR DO OBRÁBĚNÍ (AŽ 25.000 Kč)

Neaktivní nabídka

19000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Nebojíte se pracovat? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu a máte zkušenosti z výroby? Nyní obsazujeme pozici Operátora obráběcího centra! Pošlete nám svůj životopis a pojďte se podívat do výroby na své nové pracoviště!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Opracování odlévaných dílů
  • Obsluhování obráběcích zařízení i jiných strojů
  • Kontrola vyrobených kusů

Co požadujeme?

  • SOU
  • Manuální zručnost
  • Zkušenost z výroby nebo chuť se vše naučit

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonus za odpracované roky
  • Závodní stravování
  • Bonus za docházku
  • Proplácení jízdného na přesčasy
  • A spoustu dalších benefitů

  • Lokalita: Jablonné v Podještědí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.