OBRÁBĚČ DO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (Plat až 25.000 Kč)

19000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Hledáte nové uplatnění? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden?) Máte zkušenost z výroby? Nyní obsazujeme pozici Operátora obráběcího centra! Pošlete nám svůj životopis a pojďte se podívat do výroby na své nové pracoviště!

Pracovní náplň

  • Obrábění odlitků - obsluha obráběcího stroje
  • Výměna odlitků určených k obrábění
  • Kontrola obrobených výrobků

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Zkušenost z výroby nebo chuť se vše naučit

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení dle znalostí a praxe, navýšení mzdy po zkušební době
  • Příspěvky za docházku, za směny, osobní ohodnocení
  • Dotované závodní stravování
  • Propracovaný systém vzdělávání – můžete odborně i kariérně růst
  • Práce s moderními technologiemi

  • Lokalita: Hrádek nad Nisou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.