Expert Cisco a firewallů

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro společnost poskytující systémy pro správu dokumentů a elektronické zpracování dat hledáme síťového specialistu, který se vyzná v Cisco technologiích a problematice firewallů.

Pracovní náplň

    Budete konfigurovat a spravovat sítě a síťové prvky Cisco.
    Spravovat serverové OS MS Windows 2010 a vyšší a datová centra
    Pracovat s VMware a Hyper-V a zálohovat VM ve virtuálním prostředí.
    Dělat monitoring a proaktivní support a řešit incidenty.
    Čekají Vás i cesty za zákazníky kvůli domluvě na projektech případně řešení problémů, které se mohou vyskytnout. Svůj čas si budete řídit sami, podle toho, jak je potřeba jezdit za zákazníky.

Co požadujeme?

    Znáte síťové technologie, protokoly a Cisco technologie.
    Vyznáte se v problematice enterprise firewallů a loadbalancerů.
    Máte praktické zkušenosti se správnou LAN/WAN.
    Máte znalost angličtiny na technické úrovni pro četbu manuálů a řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

    Různorodou pracovní náplň s pružnou pracovní dobou. Odborná školení k profesionálnímu růstu. U našich kanceláří není problém najít parkovací místo, navíc dostanete k dispozici i služební auto. Na dovolené si můžete odpočinout na 5 týdnů a samozřejmě dostanete i příspěvek na stravování. Máme příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.