ZAJÍMAVÉ POZICE VE VÝROBĚ AŽ 27.000 Kč

Neaktivní nabídka

21000 - 27000 Kč

Máte zájem pracovat ve výrobě? Jste z Liberce a okolí? Máte již zkušenost z výroby nebo jste úplným nováčkem? Nevadí Vám nepřetržitý provoz? Chcete dostávat výplatu v řádném termínu a k tomu SUPER benefity? Pokud ano, určitě mi zašlete svůj životopis a pobavíme se o Vašich možnostech.

Pracovní náplň

  • Práce na strojích
  • Práce ve skladu
  • Práce v oddělení kontroly
  • Práce v tavírně
  • Vše v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Co požadujeme?

  • Ideálně ukončené SOU, ale není podmínkou
  • Kladný vztah k práci, zodpovědnost
  • Schopnost řídit se technickými postupy a dodržovat správný postup

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
  • Závodní stravování, příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy za hospodářské výroby
  • Multisport karta
  • Masáže, sportovní aktivity pro děti, letní tábory a další skvělé benefity

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.