OPERÁTOR/KA VÝROBY (24 000 KČ)

Neaktivní nabídka

24000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Rozšiřujeme týmy a nabízíme rozmanité pracovní pozice ve výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu. Pošlete svůj životopis, nebo rovnou zavolejte a vše spolu probereme.

Pracovní náplň

  • Různorodá práce ve výrobě (žádná pásová výroba)
  • Obsluha strojů a výrobních zařízení
  • Kontrola kvality
  • Dodržování technologiockých a pracovních postupů
  • Práce vhodná pro muže i pro ženy

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Předchozí praxi z výroby
  • VZV nebo základní znalost práce na PC výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat krátký/ dlouhý týden

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení dle znalostí a praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Propracovaný systém vzdělávání – můžete odborně i kariérně růst
  • Práce s moderními technologiemi
  • Akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.