HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením prací při realizaci železobetonových monolitických konstrukcí? Chcete pracovat na zajímavých projektech a domluvíte se anglicky? Chcete se dále rozvíjet? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis! Významná stavební společnost hledá kolegu na pozici: HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení staveb železobetonových monolitických konstrukcí dle projektové dokumentace
  • Kontrola dodržování termínů, BOZP, kontrola kvality
  • Řízení nákladů staveb
  • Komunikace se zákazníky a investory, dodavateli a subdodavateli
  • Spolupráce s projektanty, vedoucími stavby

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ stavebního směru
  • praxi s vedením staveb monolitických konstrukcí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického a ruského jazyka výhodou
  • Autorizace v oboru a znalost BIM výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • Mimořádné bonusy po dokončení stavby
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Podporu při získání autorizace
  • Podpora vzdělávání – jazykové kurzy, profesní školení
  • Občerstvení na pracovišti, stravenky
  • Ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • Firemní akce

  • Termín nástupu: 3/2020 nebo dle dohody
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha a okolí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!