SOFTWARE TESTER (35 000 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rád překonáváš překážky a baví tě manuální testování? Pak máš možnost být pravou rukou programátorů, odhalovat jejich chyby a při tom aktivně využívat anglický jazyk. Neváhej a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Tvorba testovacích plánů a scénářů
  • Analýza, monitoring a reporting nalezených chyb
  • Úzká spolupráce s vývojovým týmem
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání IT/ technického oboru
  • Předchozí zkušenosti s testováním či vývojem podmínkou
  • Pokročilá znalost JIRA, Confluence či Testlink
  • Zkušenosti s agilním/ SCRUM vývojem výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Roční bonus
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kurzy anglického jazyka v pracovní době
  • Příspěvek na MHD
  • Stravenky
  • Technické vybavení i k osobnímu využití
  • 5 týdnů dovolené

    Místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.