PRACOVNÍK SBĚRU SEPAROVANÉHO ODPADU

mzdové ohodnocení

Prostějov

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK SBĚRU SEPAROVANÉHO ODPADU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • Sběr separovaného odpadu na hale výrobního závodu

Co požadujeme?

  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • 110 Kč/hodinu
  • 8 hodin, pracovní dobu od 6.00 do 14.30
  • Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Klidnou a pohodovou práci
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • Možnost profesního růstu
  • Kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem
  • Pracovní poměr

  • Vhodné pro: OZZ, OZP, SD, bez omezení, důchodce, absolventy a MD
  • Místo výkonu práce: Olomoucká 116, Prostějov