LOGISTIK OBALŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Jste jako ryba ve vodě v logistice? Orientujete se v obalech? Recyklace Vám není cizí? Nadnárodní společnost hledá samostatného, průbojného a komunikativního kolegu či kolegyni s technickým myšlením na pozici: LOGISTIK OBALŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba návrhů a technické řešení obalů pro výrobky
  • řízení a optimalizace procesu pohybu obalového materiálu ve firmě na základě požadavků zákazníka a potřeb firmy
  • zajištění úspory nákladů, manipulace a to vše s ohledem na životní prostředí
  • práce na nových projektech
  • Zpracování metodiky pro stávající i nové výrobky
  • spolupráce napříč firmou na konečném řešení obalu
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Pravidelné inventury obalového materiálu

Co požadujeme?

  • vzdělání v technickém oboru (SŠ, VŠ)
  • znalosti dodavatelského řetězce
  • praxi v oboru balení a logistiky
  • zkušenosti s automotive výhodou
  • komunikativní angličtinu nebo němčinu-nutná pro komunikaci s klienty a dodavateli

Co nabízíme?

  • zaměstnání v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dovolená navíc v závislosti na délce pracovního poměru ve společnosti a samozřejmě Sick days
  • vánoční odměny
  • příspěvky na dopravu a stravování

    Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!