INŽENÝR/KA PRO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracujete denně s MS Excel? Používáte program SAP? Máte praxi v oddělení plánování ve výrobním prostředí? Skvělé, tato pozice je přímo pro vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvoření výrobního plánu jednotlivých linek a jeho pravidelné aktualizování
  • řešení problémů, které brání k dodržení plánu
  • úzká spolupráce s výrobou
  • vyřizování příchozích objednávek – evidence a kontrola
  • reportování

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • znalost a používání MS Excel
  • zkušenosti s programem SAP
  • anglický jazyk
  • praxi z obdobné pozici ve výrobním prostředí je velkou výhodou

Co nabízíme?

  • více než 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravování ve firemní kantýně (dotované)
  • bonusy, prémie

  • lokalita Beroun