PROCESNÍ INŽENÝR

Chceš získat novou velmi zajímavou zkušenost v oblasti technologie a procesního inženýrství? Baví tě neustálé zlepšování procesů? Skvěle, pošli životopis ještě dnes a získej skvělou pracovní příležitost!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavování a zlepšování výrobních procesů
  • komunikace s dodavateli
  • tvorba, specifikace a koordinace nových přípravků
  • zajišťování nápravných opatřeních
  • návrhy a uspořádání pracovišť

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • proaktivitu a iniciativu při řešení problémů
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenost na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • bonusy za docházku
  • Kafeterii
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • prémie za pracovní výročí

  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj - Tachov