IT ANALYTIK PRO AUTOMOTIVE - JUNIOR (40 000 - 55 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Jste velký nadšenec do automobilů a zajímáte se zejména o komunikaci vozu? Jste technicky zdatný a domluvíte se anglicky? Láká Vás možnost koordinovat činnosti v týmu a jednat s dodavateli? Ať už jste odborníkem či pouze nadšencem na komunikační protokoly, pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Parametrizace svěřeného modulu
  • Organizace jednolitých činností v rámci vývoje produktů
  • Výběr vhodných dodavatelů a zadávání požadavků
  • Koordinace týmu testerů a techniků
  • Analýza chyb a hledání nápravných opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického/ IT zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici vítány
  • Znalost komunikačních protokolů (TCP/IP, CAN, ethernet,..)
  • Znalost přenosu dat
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční i roční finanční odměny
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy, zvýhodněné produkty společnosti

    Místo výkonu práce: Mladá Boleslav