TEST DEVELOPER (40 000 - 60 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Láká Tě oblast automotive a její nové trendy? Máš zkušenosti s automatizovaným testováním nebo elektronikou vozu? U nás máš jedinečnou možnost zažít vše najednou! Držíme Ti flek, tak neváhej, zašli nám svůj životopis a přidej se k nám!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Design HW a SW řešení
  • Vývoj automatizovaných testů
  • Vylepšování testovacího prostředí a údržba testovacích stavů
  • Analýza chyb a následný reporting
  • Spolupráce s mezinárodními týmy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT/elektro oboru
  • Znalost programovacích jazyků C,C++ nebo Python
  • Znalost LabView, Simulink výhodou
  • Zkušenosti s HIL vítány
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Práci na mezinárodních projektech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Odborné školení a jazykové kurzy
  • Stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění,..

    Místo pracoviště: Praha/ Plzeň