VÝVOJÁŘ ELEKTRO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vystudovanou vysokou školu se zaměřením na elektro a jste zkušeným vývojářem? Nemáte problém s komunikací v angličtině a hledáte novou výzvu? Pak jste právě ten, koho hledáme! Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝVOJÁŘ ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Vývoj elektronických obvodů jako např. generátory VN
  • Testování prototypů
  • Specifikace celkové koncepce elektroniky pro nová zařízení
  • Specifikace požadavků na moduly vyvinuté externími společnostmi

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického směru
  • Min. 5 let praxe s vývojem analogových a digitálních obvodů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšence do oboru a týmového hráče

Co nabízíme?

  • Dovolená nad rámec zákona
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno