SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Máte zkušenosti na pozici inženýra kvality z prostředí výrobní společnosti? Chcete zažít novou výzvu jako člen týmu zcela nového, velkého a jedinečného projektu budoucnosti? Věříte si v komunikaci v angličtině? Pokud k tomu všemu Vaše odborné zkušenosti pochází z oblasti výroby plastových dílů - rozhodně nám odpovězte na tuto nabídku práce! Nadnárodní společnost hledá, pro dlouhodobý a unikátní projekt, nového kolegu na pozici: SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zavádění nových výrobků do sériové výroby, řízení jakosti výrobků v předsériovém a sériovém stavu produkce
  • Shromažďování, zpracovávání a vyhodnocování dat za účelem snižování počtu nekvalitních výrobků
  • Včasné řešení zjištěných neshod dle metod a nástrojů kvality
  • Kooperace a komunikace s dodavateli, zákazníky a především i výrobou
  • Práce v systému SAP (když bude třeba, proběhne zaučení)

Co požadujeme?

  • Středoškolské, avšak ideálně vysokoškolské, vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalosti standardních i moderních nástrojů a metod zlepšování kvality
  • Dobré komunikační a koordinační schopnosti
  • Chuť zažít opravdovou výzvu a opustit tím současné stereotypy :)

Co nabízíme?

  • Možnost stát se důležitým článkem nového a luxusního projektu
  • Motivující mzdové ohodnocení se zaručeným růstem
  • Perspektivní dlouhodobou spolupráci
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Naprosto přátelskou atmosféru
  • Kafe po ránu = pro pohodový den :O)

  • Místo výkonu práce: Jihovýchod Královéhradeckého kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!