OBCHODNÍ MANAŽER/KA – PRODEJ VÍNA

Neaktivní nabídka

až 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte chuť rozvíjet zavedený business s vínem pro významnou společnost z Jižní Moravy? Jste zkušeným manažerem a v obchodě se cítíte jako ryba ve vodě? Komunikace v anglickém jazyce Vám není cizí a máte zkušenosti s vyjednáváním s obchodními řetězci a velkoobchody? Pakliže Ano, hledáme právě Vás! Neváhejte se ozvat, abychom si řekli více informací o společnosti a o pozici: OBCHODNÍ MANAŽER/KA – PRODEJ VÍNA (až 55 000 Kč včetně bonusů)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za výsledky a plnění plánů oblasti vinařství
  • domlouvání a realizace obchodních schůzek s klienty
  • akvizice nových a péče o stávající klientelu (především B2B)
  • vedení menšího týmu zaměstnanců
  • řízení a koordinace zakázek
  • tvorba obchodních a marketingových strategií
  • zabezpečení přepravy vína k zákazníkům (interní i externí)
  • související administrativní činnosti (zpracování nabídek a reportů)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (oblast vinařství výhodou)
  • víceletá praxe na pozici obchodního manažera v oblasti potravinářství
  • výhodou znalost prodeje vína velkoobchodům a řetězcům
  • zkušenosti s vedením menšího týmu podřízených
  • anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání
  • týmového hráče, který se umí samostatně rozhodovat
  • ochotu cestovat k zákazníkům po celé ČR (30 % času)
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavé pracovní prostředí v zavedené české společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový plán
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • závodní stravování
  • notebook, mobilní telefon a tablet
  • příspěvek na další vzdělávání (např. somiliérský kurz)
  • možnost nástupu: ihned
  • místo pracoviště: okres Břeclav