ÚČETNÍ - BRNO

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste pečlivý typ člověka, který není konfliktní? Rádi pracujete s čísly? Máte praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky? Jste schopni se alespoň základně domluvit anglicky? Pokud Vás pozice zajímá, pošlete aktuální životopis! Zavedená nadnárodní společnost na trhu hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: ÚČETNÍ - BRNO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • účtování majetku
  • fakturace
  • kontrola sald a kurzovních rozdílů
  • kontrola hlavní knihy
  • platební příkazy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • výbornou znalost podvojného účetnictví a znalost českých účetních standardů
  • základní znalost anglického jazyka
  • zodpovědného člověka s příjemným vystupováním

Co nabízíme?

  • moderní prostředí a fajn kolektiv
  • 3 dny dovolené nad rámec zákoníky práce
  • 2 dny sickdays
  • flexibilní pracovní dobu
  • multisport kartu
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Brno