DĚLNÍK VE VÝROBĚ - BALENÍ, EXPEDICE S 13. PLATEM

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

Máte dost odpoledních a nočních směn? Nabízíme Vám jednosměnný provoz od 6:00 do 14:30 v moderní společnosti ve Velké Bíteši na pozici dělníka ve výrobě, který bude mít na starosti balení a expedici zboží. Hledáme muže z důvodu občasného zvedání těžkých břemen! Dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Balení výrobků ručně i na automatické baličce
  • Zadávání dat do PC
  • Příprava expedice a práce se čtečkou

Co požadujeme?

  • Základní znalost na PC
  • Zkušenost s balením a se čtečkou výhodou
  • Fyzická zdatnost
  • Pečlivost, spolehlivost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • Práci v zajímavém a kreativním prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a odvedené práce
  • Příspěvěk na stravování

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.