COPYWRITER S NĚMČINOU

mzdové ohodnocení

Hodonín

Umíte se výborně vyjadřovat, rádi píšete zajímavé texty a bez problému se domluvíte německy? Máte již zkušenosti s copywritingem a také správou e-shopu a online marketingem? Chcete své dosavadní zkušenosti a znalosti uplatnit ve firmě se sympatickým brandem a výrobky výborné kvality? Tak napište! COPYWRITER S NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • příprava textů pro marketingové účely, korekce
  • správa e-shopu, webu a sociálních sítí
  • zaštiťování e-commerce procesů
  • spolupráce s kolegy z Rakouska
  • sledování návštěvnosti webových stránek

Co požadujeme?

  • zkušenosti s copywritingem
  • výborné vyjadřovací schopnosti a bezchybnou češtinu
  • znalost němčiny na dobré komunikativní úrovni
  • praxi a přehled v nástrojích online marketingu
  • zapálení pro Věc, chuť věci posouvat dál

Co nabízíme?

  • partu fajn lidí a příjemné prostředí
  • 2x ročně balíček dobrot
  • firemní akce, 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj, okres Hodonín