MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK VE SKLADU

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Baví Vás práce v energickém kolektivu? Byli byste rádi součástí skvělé party, která Vám s nováčkovskými krůčky v nové společnosti pomůže? Máte platný průkaz na VZV a jste vyučeni v technickém oboru? Tak už neváhejte ani chvilku a zašlete nám Váš životopis! Prosperující mezinárodní společnost hledá do svých řad kolegy na pozici: MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK VE SKLADU

Pracovní náplň

  • Přijímání, skladování a vydávání materiálu
  • Kontrola dodacích listů
  • Inventarizace skladových zásob
  • Likvidace odpadu a jeho následné uložení

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Platný průkaz na VZV
  • Základní znalost práce s počítačem
  • Zodpovědnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Moderní a čisté prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Firemní akce
  • Voňavá kávička hned z rána :)

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!