IT SPECIALISTA (SAP)

mzdové ohodnocení

Most

Ovládáte perfektně systém SAP a máte zkušenosti s poskytováním technické podpory? Baví Vás testovat nové funkcionality a máte již zkušenosti i s ostatními IT oblastmi? Buďte součástí nadnárodní společnosti. Reagujte ještě dnes a zašlete mi váš životopis na pozici IT SPECIALISTA (SAP)

Pracovní náplň

  • Poskytování uživatelské podpory
  • Příprava dokumentace a tvorba manuálů
  • Školení zaměstnanců
  • Testování funkcionalit

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (spolupráce se zahraničím)
  • Zkušenosti s administrací sítí
  • Perfektní znalost systému SAP
  • Znalost MES aplikací výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Flexi pass
  • Vzdělávácí kurzy
  • Moderní pracovní prostředí

  • Lokalita: Žatec