VEDOUCÍ KONSTRUKTÉRŮ

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti s plánováním projektů v automotive? Jste vůdcem celého týmu a anglický jazyk pro Vás není překážkou? Rád byste se stal součástí mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Řízení konstruktérů a vzorkovny
  • Plánování a řízení investic
  • Spoluodpovědnost za zavádění nových produktů
  • Zodpovědnost za proces projektového řízení
  • Naceňování nových projektů
  • Spolupráce na vývoji nových výrobních procesů a postupů
  • Vyhodnocování efektivity procesů a neustálé zlepšování

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického nebo technického směru
  • Praxi na podobné pozici (automotive)
  • AJ/NJ na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Zkušenosti s vedením týmu

Co nabízíme?

  • Služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Nástup možný ihned

  • Lokalitu: Teplice