SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenosti se zákaznickou kvalitou? Domluvíte se plynule anglicky? Chcete svou kariéru dále rozvíjet v mezinárodní společnosti? Chcete flexibilní pracovní dobu? Pak mi neváhejte zaslat své CV! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (35.-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za nové projekty ze strany kvality
  • Zpracování zákaznických reklamací
  • Analýza chybovosti a zavádění nápravných opatření
  • Kontrola dodržování nastavených standardů kvality u sériové výroby
  • Komunikace se zákazníky i v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Praxi v zákaznické kvalitě a znalost nástrojů kvality
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Komunikativnost, flexibilitu a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit (Multisport karta)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
  • Příspěvek na dopravu, svozovou doprava z Liberce

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Lokalita: 15 min. z Liberce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!