KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ (od 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 80000 Kč

Jste zkušený konstruktér mechanických částí strojů a hledáte práci, kde uplatníte své zkušenosti? Jste kreativní a hledáte příležitost pro uplatnění svých nápadů? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Prosperující strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ (od 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce mechanické části strojů
  • Komunikace se zákazníky (zakázková výroba)
  • Zodpovědnost za úplnost konstrukční části strojů
  • Spolupráce s projektovým týmem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti s konstrukcí strojů
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Odměny za odvedenou práci
  • Pružnou pracovní dobu
  • 2 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování a jazykové kurzy
  • Místo výkonu: 10 min z Prahy - Černošice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!