LOGISTIK S NJ A AJ Praha (38-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v logistice či dopravě? Ovládáte na plynulé znalosti německý jazyk a anglickým se na středně pokročilé úrovni domluvíte? Obratem nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní společnost, která je špičkou v elektrotechnickém odvětví, hledá do svého týmu nového člena na pozici: LOGISTIK S NJ A AJ (38-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • výběr nejoptimálnějšího dopravce z hlediska času a nákladů pro mezinárodní přepravu
  • tvorba dokumentů potřebných pro přepravu
  • práce v systému SAP a interním logistickým systémem, kontrola dat v systémech
  • komunikace s nákupním oddělením ohledně jednotlivých dodávek a potřebných informací
  • komunikace s dopravci ohledně dokumentů a dodávek
  • archivace dokumentů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost německého a anglického jazyka (němčina C1, angličtina B1/B2)
  • znalost procesů v oblasti operativní logistiky, objednávaní přepravy u přepravců, způsoby přepravy, dokumentace
  • dobrá znalost Excelu
  • strukturovanost a schopnost se orientovat v procesech
  • samostatnost, pečlivost, ochota cestovat

Co nabízíme?

  • práce na novém projektu a s ním spojené pracovní cesty do Německa
  • možnost profesního růstu a zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • atraktivní finanční odměňování, pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, Home Office
  • místo výkonu práce: Praha 5 (blízko metra)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.