PLÁNOVAČ/NÁKUPČÍ DO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hovoříte plynule anglicky a jste ostřílený v plánování a nákupu? Pro mezinárodní výrobní společnost v Brně hledáme proaktivního člena do projektového týmu. Jste to Vy? Zašlete mi Váš životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení!

Pracovní náplň

  • Vedení výběrových řízení pro jednotlivé projekty
  • Výběr dodavatelů, komunikace s dodavateli jak emailem, tak telefonicky v anglickém jazyce
  • Plánování objednávek dle kusovníků
  • Sledování průběhu projektu
  • Vyřizování reklamací
  • Řízení agendy plánování výroby vč. výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost technických norem svařování velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • Dobré analytické schopnosti
  • Znalost MS Office
  • Odpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Možnost vytvářet ojedinělé produkty pro světový trh
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněný tel. tarif pro Vás a Vaše blízké
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sportovní aktivity