TECHNOLOG – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Láká Vás zaměstnání v silné mezinárodní společnosti? Vaše vzdělání je technického zaměření a komunikace v angličtině pro Vás není problém? Nebojíte se odpovědnosti za stanování technologických postupů a práce se strojírenskou dokumentací je pro Vás samozřejmostí? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící na Ústeckoorlicku, hledá do svých řad kandidáta na pozici: TECHNOLOG - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Optimalizace výrobních procesů
  • Určování technologických postupů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace se zahraničním vedením společnosti
  • Technická příprava výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s pozicí technologa ve strojírenské výrobě
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Zvýhodněné telefonování

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí