SKLADNÍK - RANNÍ SMĚNA

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Jste spolehlivý typ člověka, který disponuje praxí s manipulací s VZV vozíky? Máte praxi na obdobné pozici min. 3 roky? Hledáte pohodové zaměstnání ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Společnost působící v obalovém průmyslu hledá novou posilu do týmu a to na pozici: SKLADNÍK - RANNÍ SMĚNA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příjem a výdej materiálu
  • naskladnění a vyskladnění materiálu
  • manipulace s VZV vozíky
  • držení pohotovosti mimo pracoviště 1 týden v měsíci
  • drobná administrativa (dodací listy, tvorba záznamů o stavech zásob)

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • platný VZV a jeřábnický průkaz
  • znalost systému SAP - výhodou
  • řidičský průkaz, sk. B

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci v úspěšné společnosti
  • týden dovolené navíc
  • proplácené přesčasy
  • příspěvky - na dopravu, za doporučení nového kolegy
  • nástupní bonus
  • firemní akce
  • nástup: ideálně IHNED
  • místo výkonu práce: okres Litoměřice