SKLADNÍK (POTRAVINÁŘSTVÍ)

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti s prací ve skladu? Chcete získat stabilní zaměstnání s náborovým příspěvkem ve třísměnném provozu? Tak nám reagujte a staňte se naším spolupracovníkem v mezinárodní společnosti s přátelským týmem, možností získat nové zkušenosti, a hlavně zajímavé benefity. Těšíme se na Vás! SKLADNÍK (POTRAVINÁŘSTVÍ)

Pracovní náplň

  • Příprava objednávek, kompletace objednávek na palety
  • Příjem objednaných surovin a obalových materiálů, kontrola správnosti množství a data expirace
  • Evidence dodacích listů, práce se systémem SAP
  • Inventury
  • Zodpovědnost za udržování pořádku na pracovišti

Co požadujeme?

  • Min. výuční list
  • Předchozí praxi ve skladu a průkaz na VZV
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Kladensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.