PROCESNÍ INŽENÝR – VEDOUCÍ TÝMU

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Už máte zkušenosti s vedením týmu a výrobní procesy máte „v malíčku“? Zajímají vás novinky ze světa technologií? Pokud se ještě navíc domluvíte anglicky, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Vypisujeme výběrové řízení na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR – VEDOUCÍ TÝMU

Pracovní náplň

  • vedení a motivace týmu
  • práce na zavádění nových projektů
  • koordinace a volba vhodných technologií
  • sledování a implementace novinek v oblasti výrobních technologií
  • zodpovědnost za výsledky týmu

Co požadujeme?

  • min SŠ technického směru
  • zkušenosti s vedením týmu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • technického ducha
  • přirozenou autoritu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • příležitost pro zvyšování kvalifikace + kariérní růst
  • využívání nejmodernějších technologií
  • roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • možnost občasně vycestovat do zahraničí
  • vzdělávací programy
  • a mnoho dalšího!

  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.