PRODUKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

Hovoříte plynule anglickým či německým jazykem? Vystudoval jste vysokou školu s technickým zaměřením? Máte výborné komunikační dovednosti a jste týmový hráč? Pak hledáme právě vás! Hledáme zkušeného produktového manažera pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost. PRODUKTOVÝ MANAŽER (od 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání tržních příležitostí + spolupráce na jejich zobchodování
  • Operativní a strategické plánování, sledování konkurence
  • Provádění analýzy portfolia produktů, trhu, zákazníků a konkurentů za účelem identifikace tržních trendů
  • Podpora globální marketingové strategie firmy
  • Tvorba produktové dokumentace a produktová školení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Min. 5 let praxe na pozici produktového manažera nebo aplikačního inženýra
  • Organizační a plánovací dovednosti
  • Znalosti v oblasti projektového řízení
  • Expertní znalost trhu
  • Kreativitu, “nos” na příležitosti a předvídavost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • Vzdělávání (jazykové kurzy atd.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na sport, kulturu
  • Flexibilní pracovní doba

  • Místo výkonu práce: jih JM kraje