SPECIALISTA ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

Chceš se podílet na zlepšování procesů ve výrobní společnosti? A využít ke své práci každý den anglický jazyk? Tak mi zašli svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvoření layout pracovišť
  • navrhování zlepšovacích a efektivnějších postupů ve výrobě
  • normování výroby
  • analýza plnění plánů, pracovišť, prostojů
  • spolupráce s vedením výroby a ostatními odděleními, které se podílí na chodu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (nejlépe strojní nebo technický obor)
  • znalost MS Excel
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • prostředí z automotive výroby výhodou
  • proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy
  • stravenky
  • prémie za odpracované roky
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • plné hrazení jazykových kurzů

  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj