SVÁŘEČ-ZÁMEČNÍK Praha-východ

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Máte praxi jako zámečník? Umíte svařovat? Hledáte nové uplatnění? Máme pro Vás příležitost zapojit se mezi dlouhodobé zaměstnance nadnárodní výrobní firmy. Z důvodu rozšíření týmu hledáme kolegu na pozici: SVÁŘEČ-ZÁMEČNÍK Praha-východ (od 28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • svařování materiálů dle výkresové dokumentace
  • odporové bodové svařování dílů z oceli
  • pájení potrubních dílů
  • sváření elektrickým obloukem ocelových dílů

Co požadujeme?

  • základní nebo středoškolské vzdělání
  • svářečský průkaz CO2 podmínkou
  • znalost svařovacích metod: elektrodou, Argonem, plamen výhodou

Co nabízíme?

  • měsíční bonus
  • týdnů dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • možnost ubytování v okolí společnosti
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut z metra Kobylisy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!