ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY

Neaktivní nabídka

Jste inženýrem/kou kvality, chcete se kariérně posunout a získat zaměstnání, kde budete vést tým kvality v době nepřítomnosti manažera? Skvělé, tak tato příležitost je tu pro vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jste ten, kdo skvěle dokáže vést svůj tým? Toto je to pravé pro Tebe!

Pracovní náplň

  • zastupování manažera kvality v době nepřítomnosti a vedení týmu
  • nastavování systému řízení kvality
  • řešení vzniklých problémů v interní kvalitě
  • provádění interních auditů, nastavování nápravných opatření
  • řešení reklamací, nastavování kroků k jejich snížení
  • úzká kooperace se zákazníky i dodavateli
  • udržování dokumentace v oblasti nástrojů kvality

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • praxi jako inženýr/ka kvality
  • znalost norem a nástrojů kvality a jejich využití v praxi
  • anglický jazyk na lepší středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • občasné služební cesty
  • možnost získat zkušenost vedení týmu jako zástupce

  • lokalita - Tachovsko (cca 30 minut od Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.