ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY

Jste inženýrem/kou kvality, chcete se kariérně posunout a získat zaměstnání, kde budete vést tým kvality v době nepřítomnosti manažera? Skvělé, tak tato příležitost je tu pro vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zastupování manažera kvality v době nepřítomnosti a vedení týmu
  • nastavování systému řízení kvality
  • řešení vzniklých problémů v interní kvalitě
  • provádění interních auditů, nastavování nápravných opatření
  • řešení reklamací, nastavování kroků k jejich snížení
  • úzká kooperace se zákazníky i dodavateli
  • udržování dokumentace v oblasti nástrojů kvality

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • praxi jako inženýr/ka kvality
  • znalost norem a nástrojů kvality a jejich využití v praxi
  • anglický jazyk na lepší středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • občasné služební cesty
  • možnost získat zkušenost vedení týmu jako zástupce

  • lokalita - Tachovsko (cca 30 minut od Plzně)