PORODNÍ ASISTENTKA

mzdové ohodnocení

Benešov

Přáli byste si práci, ve které se dějí zázraky? U nás se stane zhruba 1000 zázraků ročně! Těmito zázraky jsou pro nás zrození nových životů ♥. Přidejte se do našeho týmu porodních asistentek a sdílejte s rodiči nejintimnější okamžiky života! Nabízíme Vám mj. moderní zrekonstruované prostředí a náborový příspěvek! Ať už jste rozhodnutí pro změnu, anebo zatím váháte, tak či tak se nám ozvěte! PORODNÍ ASISTENTKA

Pracovní náplň

  • poskytování zdravotní péče
  • spolupráce s lékaři
  • práce v nepřetržitém provozu (turnusy)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor: Porodní asistence
  • praxi v oboru porodní asistence
  • loajalitu a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • moderně vybavené zázemí
  • finanční ohodnocení odpovídající praxi
  • týden dovolené navíc, dotované stravování
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (cca 45 km jihovýchodně od Prahy)