SÁLOVÁ SESTRA – INSTRUMENTÁŘKA

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte vzdělání v oboru Zdravotní/Všeobecná sestra a získali jste již zkušenosti s prací instrumentáře na operačním sále? Hledáte práci s pevnou pracovní dobou, pouze denními směnami, a hlavně volnými víkendy? Pak tedy neváhejte a napište nám, rádi Vám tuto příležitost představíme blíže. Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou péči hledá do svých řad posilu na pozici: SÁLOVÁ SESTRA – INSTRUMENTÁŘKA

Pracovní náplň

  • působení na ambulantní klinice
  • asistence lékaři na operačním sále (plánované zákroky)
  • zodpovědnost za nástroje, příprava zdravotnických prostředků a materiálu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra
  • praxi na obdobné pozici (operační sál)
  • zodpovědný a vstřícný přístup

Co nabízíme?

  • pouze denní směnu, od pondělí do ptáku
  • pevnou pracovní dobu
  • práci na HPP, 5 týdnů dovolené
  • moderní a špičkově vybavené zázemí
  • místo výkonu práce: Kladno