ASISTENTKA ŘEDITELE

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi zodpovědná, organizačně schopná osoba se smyslem pro pořádek? Máš reprezentativní vystupování, zkušenosti v administrativě a aktivní přístup k práci pro Tebe není překážkou? Pak jsi to právě TY, koho hledáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • organizace kalendáře ředitele
  • vyřizování telefonních hovorů, emailů a pošty
  • příprava podkladů ke schůzkám
  • organizace pracovních cest (objednávání letenek, hotelů )
  • tvorba písemných listin, dopisů
  • evidence a archivace dokumentace a další administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (MS Word, Outlook), psaní všemi deseti
  • dobrou gramatickou znalost českého jazyka
  • časovou flexibilitu, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • životopis v českém jazyce VČETNĚ FOTOGRAFIE

Co nabízíme?

  • dlouhodobé uplatnění na samostatné a zodpovědné pozici
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • moderní pracoviště v centru Brna

  • Místo výkonu práce: Brno