FINANČNÍ ŘEDITEL

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte dlouholeté zkušenosti s finančním řízením výrobní společnosti a za čísly vidíte i souvislosti? Ovládáte manažerské dovednosti? Pošlete Vaše CV ještě dnes!! Významná společnost hledá zkušeného člověka na pozici: FINANČNÍ ŘEDITEL

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za plynulý chod finančních toků
  • zodpovědnost za zpracování účetních závěrek v souladu s IFRS standardy
  • controlling
  • vedení a motivace týmu
  • zodpovědnost za hodnocení provozního výsledku hospodaření
  • pravidelné vyhodnocování finančních ukazatelů
  • analýza finančních výkazů, analýza investic
  • pravidelný reporting na představenstvu

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi s řízením financí a controllingu ve výrobní společnosti alespoň 8 let
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost aktuální účetní i daňové legislativy
  • zodpovědného a samostatného člověka

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v mezinárodním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • notebook, telefon, možnost cestovat
  • služební automobil pro soukromé účely
  • školení
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.