INŽENÝR KVALITY - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

Máte elektrotechnické vzdělání a orientujete se v této oblasti? Je Vám také blízká kvalita a hovoříte anglicky? Pak neváhejte a přijďte využít tyto dovednosti k nám! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY - ELEKTRO (od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se zahraničními dodavateli
  • Sledování kvality dodávaných dílů
  • Plánování a kontrola kvality dodaných dílů
  • Účast na auditech u dodavatelů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality (PPQP, FMEA, 5S, 5x WHY, 8D apod.)
  • Flexibilní přístup k občasným služebním cestám
  • Komunikativnost, pracovitost a samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Karta MultiSport
  • Finanční podpora rodin s dětmi (tábory, očkování apod.)
  • Místo výkonu: Stará Boleslav