PRACOVNÍK PODPORY PRODEJE S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z oblasti podpory prodeje a bez problému se domluvíte anglicky? Hravě si poradíte se zpracováním fakturace a komunikace s lidmi je pro Vás potěšením? Hledáte stabilní práci a příjemný pracovní kolektiv? Potom je nabídka PRACOVNÍK PODPORY PRODEJE určena právě Vám! Úspěšná obchodně-výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PRACOVNÍK PODPORY PRODEJE S ANGLIČTINOU (AŽ 35 000 Kč + ODMĚNY)

Pracovní náplň

  • jednání se zahraničními klienty v AJ telefonicky a emailem
  • řešení objednávek, poskytování podpory obchodnímu manažerovi
  • zpracování faktur a další administrativní úkony
  • spolupráce s výrobou a logistikou

Co požadujeme?

  • velmi dobrou znalost anglického jazyka – plynulá komunikace
  • praxi na obdobné pozici, zkušenosti se zpracováním faktur
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • aktivní přístup k práci a dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • stabilní práci na HPP
  • motivující finanční ohodnocení + odměny
  • 25 dní dovolené, stravenky
  • jazykové kurzy, sportovní akce
  • místo výkonu práce: Praha