LAKÝRNÍK - MNOHO BENEFITŮ

Neaktivní nabídka

21000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste zkušený lakýrník? Uvítal byste pracovní stabilitu a balíček benefitů obsahující příspěvky na dopravu, finanční bonusy, kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny či dotované stravování přímo ve firmě? Pak jistě uvítáte tuto nabídku v mezinárodní firmě, která má na trhu silné postavení již po několik desítek let. Zašlete nám životopis k pozici: LAKÝRNÍK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Přípravné práce pro lakování
  • Lakýrnické práce
  • Péče o přidělené pracoviště
  • Dodržování pracovních postupů a předpisů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo vyučení v oboru
  • Praxi na lakovně
  • Loajalitu a přizpůsobivost
  • Samostatnost
  • Zvládnuté technologické postupy

Co nabízíme?

  • Nadstandardní mzdu na pozici lakýrníka
  • Další výkonnostní bonusy
  • 13. plat
  • Dotované stravování ve firmě či stravenky
  • Příspěvky na dopravu (podle vzdálenosti i nad 2000 Kč)
  • Zvýhodněné tarify na volání, příspěvky na školku pro zaměstnace aj.
  • Vítáme kandidáty z okresů Přerov, Nový Jičín, Vsetín, Bruntál, Opava či Olomouc