MISTR VÝROBY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti na pozici výrobního mistra a rád/a byste vedl/a podřízený tým operátorů v mezinárodní strojírenské společnosti? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provoze? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes! MISTR VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení podřízeného týmu pracovníku
  • organizace a optimalizace směn na pracovišti
  • zajištění plnění výrobního plánu na svěřeném úseku
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků
  • koordinace toku materiálu

Co požadujeme?

  • vzdělání ideálně technického směru
  • praxi na pozici Mistra ve výrobní společnosti
  • dobrou znalost práce na PC
  • schopnost vedení a motivace týmu
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (12hodinové směny)

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní firmě
  • Férovou mzdu s možností získání výkonnostních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • Místo výkonu práce: Hranice na Moravě